POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

Matematyka jest miarą wszystkiego.
Arystoteles

31 maja uczniowie naszej szkoły pod opieką p. M. Działo i p. D. Mąderek uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Matematycznym w SP4 im. UNICEF w Obornikach. Po konkursie szkolnym do etapu powiatowego zakwalifikowali się następujący uczniowie: Alexandra Gomez-Górska i Jan Chrząstek (kategoria Euklides- klasy 4-5), Lena Maciejek i Krystian Szmania (kategoria Pitagoras - klasy 6-7) oraz Julia Malinowska i Katarzyna Szmania (kategoria Tales – klasa 8).

Z dumą informujemy, że Lena Maciejek uczennica p. Małgorzaty Cyranek, zajęła trzecie miejsce i uzyskała tytuł Laureata Powiatowego Konkursu Matematycznego. W tej samej kategoriiuczeń p. Marzeny Działo Krystian Szmania zajął czwarte miejsce. Dzielnie walczyły również dziewczyny Julia i Kasia w najstarszej grupie Tales – klasa 8.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY!

Autor: Marzena Działo