Rada Rodziców

PREZYDIUM RADY RODZICÓW

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

PRZEWODNICZĄCA RADY RODZICÓW JOANNA KAŹMIERCZAK
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ RADY RODZICÓW 

AGNIESZKA MUSIAŁOWSKA

SKARBNIK MARTA ZYWERT
SEKRETARZ WOJCIECZ KUROWSKI
CZŁONEK PREZYDIUM KATARZYNA GIERAK
KOMISJA REWIZYJNA

NATALIA GRAJEWSKA

ANNA HANDZEL

HANNA ORKISZEWSKA

MONIKA LEWANDOWSKA

 RADY ODDZIAŁOWE

        Klasa I a  -  wychowawca mgr Renata Krzyżosiak  
1 Przewodnicząca

Anita Sprawka

2 Członek  - komisja rewizyjna Agata Dukat
3 Członek Karolina Frankowska
  Klasa I b  - wychowawca  mgr Małgorzata Binkowska  
1 Przewodnicząca Agnieszka Szrama
2 Członek  - komisja rewizyjna Monika Nowakowska
3 Członek Artur Janka
  Klasa II a  - wychowawca mgr Katarzyna Mumot  
1 Przewodnicząca Marta Zywert
2 Członek  - komisja rewizyjna Milena Perlicjan
3 Członek Agnieszka Jenczyk
  Klasa II b  -  wychowawca mgr Aneta Łatka  
1 Przewodnicząca Magdalena Horna
2 Członek  - komisja rewizyjna Karolina Wypyszczak
3 Członek Katarzyna Matus
  Klasa III  -  mgr Alina Jarzembowska  
1 Przewodnicząca Joanna Kaźmierczak
2 Członek  - komisja rewizyjna Ksenia Mroczyńska
3 Członek Alina Kuszak
  Klasa IV a  - mgr Magdalena Walenciak  
1 Przewodniczący Wojciech Kurowski
2 Członek  - komisja rewizyjna Estera Rymarska - Wolna
3 Członek Aggnieszka Jenczyk
  Klasa IV b  -  wychowawca  mgr Krzysztof Przybylski  
1 Przewodniczący Honorata Zachwyc
2 Członek  - komisja rewizyjna Małgorzata Bednarz
3 Członek ------------
  Klasa V  - wychowawca mgr Ewelina Baranowska  
1 Przewodniczący Anna Błasiak
2 Członek  - komisja rewizyjna Agnieszka Olech
3 Członek Magdalena Pol
  Klasa VI  - wychowawca  mgr Izabela Węgrzak - Przybylska  
1 Przewodniczący Zyta Jamróz
2 Członek  - komisja rewizyjna Grzegorz Grządzielewski
3 Członek Beata Mikulska
  Klasa VII a  - wychowawca  mgr Krzysztof Działo  
1 Przewodniczący Aleksandra Hinczewska
2 Członek  - komisja rewizyjna Monika Lewandowska
3 Członek Małgorzata Mroczyńska
  Klasa VII b - wychowawca  mgr  Agnieszka Maria Jaworska  
1 Przewodniczący Monika Stoińska
2 Członek  - komisja rewizyjna Angelika Mielcarek
3 Członek Jolanta Nochowicz
  Klasa VIII a  - wychowawca  mgr Marzena Działo  
1 Przewodniczący Daria Wietrzyńska
2 Członek  - komisja rewizyjna Kamila Kroll
3 Członek Anna Łuczkowiak
  Klasa VIII b - wychowawca  mgr Robert Dobrogowski  
1 Przewodniczący Anita Łabój
2 Członek  - komisja rewizyjna Barbara Dudzik
3 Członek Wojciech Kurowski
4 Członek Bernadeta Chrzanowski